1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд (оценок 5, среднее: 5,00 из 5)
Loading...

Безпечний ЖК Джентльмен парк

Posted on Posted in Без категорії

Пригадуєте той переломний момент стрімкого розвитку цифрових технологій та який вплив вони мають на наше життя у сучасності?

Зараз ми знаходимось на кордоні усвідомлення того, що “щастя любить тишу”, а питання безпеки є надважливим.

Команда ЖБК Gentleman park Тернопіль відповідально віднеслась до цього питання, саме тому, у нас новобудова Тернопіль має цілий ряд переваг:

  • Цілодобовий відеонагляд довкола будинку відеокамерами Hikvision. Крім того, камери будуть встановлені на кожному поверсі та в ліфті.
  • Завдяки вбудованому ІЧ-підсвічуванню, камери можуть вести нічне знімання на відстані до 30 метрів. Камери автоматично будуть перемикатися між денним та нічним режимом зніманням.
  • Камери Hikvision DS-2CD2041G1-IDW1 виготовлені на базі сенсора Progressive CMOS з професійним процесором, який дозволяє отримувати чіткі та яскраві зображення.
  • Автоматичний шлагбаум NICE від італійської компанії. Модель розрахована 500 000 циклів відкривання / закривання. Якщо врахувати, що в середньому шлагбаум NICE буде використовуватися близько 100 разів на день, то термін служби можна прирівняти до чотирнадцяти років експлуатації.
  • У кожній квартирі буде встановлений відеодомофон, тому ніхто зі сторонніх не потрапить в будинок.
  • Ви зможете не тільки безпечно залишати свій велосипед, або дитячий візок у передбаченому для цього місці в будинку, а й бути впевненим в безпеці вашого майна.
  • Ми облаштуємо закритий дитячий майданчик з внутрішньої сторони прибудинкової території, щоб ваші дітки могли безпечно проводити час на відкритому повітрі.

Gentleman Parkдосконалість в кожному будинку.