1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд (оценок 1, среднее: 5,00 из 5)
Loading...

Японський регулятор опублікував результати своїх перевірок і досліджень

Posted on Posted in Крипта

Фінансовий регулятор Японії, Агентство фінансових послуг (FSA), опублікував звіт, в якому вказані результати перевірок кількох кріптовалютних бірж. Грунтуючись на своїх спостереженнях, регулятор вирішив застосувати більш суворий метод для відбору кріптобірж, бажаючих отримати ліцензію.

Згідно з дослідженнями, за рік загальний обсяг цифрових активів на внутрішніх кріптовалютних біржах збільшився більш ніж в 6 разів і в даний момент становить близько $ 7.1 млрд., Що в місцевій валюті дорівнює 792.8 млрд. Йен. Проте, кількість людей, зайнятих роботою на одній такій середньостатистичної біржі сягає лише 20 осіб. Це означає, що один співробітник біржі керує активами на суму в 3.3 млрд. Ієн або $ 29.7 млн.

За словами регулятора, бізнес-моделі, якими керуються багато кріптовалютние біржі, повинні бути переглянуті. Також під пильний погляд регулятора потрапив і той факт, що досить мала частка уваги приділяється боротьбі з відмиванням грошей і шахрайством на певних біржах. FSA оголосили про те, що буде потрібно більш ретельний процес реєстрації нових кріптовалютних бірж, а приділяти будуть «пріоритетну увагу захисту інвесторів». Це пов’язано з наслідками масштабного злому Coincheck в січні цього року, коли сума збитків склала $ 532 млн.

Нагадаємо, що FSA вже почали посилювати правила для зареєстрованих бірж. Так, в травні були введені обмеження на торгівлю альткоінамі, які позиціонують себе як анонімних. Крім того, регулятор розглядає можливість зміни правових рамок для кращого регулювання кріптовалютного сектора і роботи бірж. А на даний момент на розгляді вже знаходяться сотні заявок від кріптовалютних компаній.