1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд (оценок 2, среднее: 5,00 из 5)
Loading...

Як американські студенти заробляють криптовалюта, проживаючи в гуртожитку

Posted on Posted in Крипта

Патрік Синес, що є випускником університету штату Пенсільванія, недавно розповів, що йому вдавалося «пасивно» заробляти криптовалюта протягом всієї програми навчання на бакалавраті. Для цього, в кімнаті студентського гуртожитку він встановив Майнінг-ферму. За його словами, встановлене в житловому приміщенні обладнання ніяким чином не заважало проживанню. Єдиною проблемою було те, що Майнінг-ферма генерувала «нестерпні» потоки повітря. При цьому дану проблему йому вдалося вирішити. Для того щоб випустити гаряче повітря з кімнати гуртожитку, він придбав сушильні трубки і прикріпив їх до передньої частини своєї Майнінг-ферми.

При цьому, він відзначає, що надмірне тепло і високі витрати на електроенергію є далеко не єдиними проблемами, пов’язаними з видобутком цифрових активів. Серйозною проблемою було шкідливе програмне забезпечення, яке без його відома, могло захоплювати частину обчислювальних ресурсів і здійснювати прихований Майнінг.

Незважаючи на певні ризики, видобуток цифрових активів є поширеною в університетських кампусах. Згідно з дослідженням компанії Vectra, практично у всіх одинадцяти кампусах університету Пенсільванії, службою безпеки було виявлено обладнання для Майнінг. Експерти вважають, що цей показник дуже поганий, так як за допомогою Майнінг-обладнання встановленого в кімнатах, хакери мають можливість здійснювати атаки вже на сервера університету.

За словами Патріка Сінесій, Майнінг дозволяв оплачувати частину навчання. Так, в цілому, видобуток кріптомонет принесла йому близько 10 тис. Доларів США. В середньому, річне навчання коштує 47 тис. Доларів.