1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд (оценок 1, среднее: 5,00 из 5)
Loading...

VeChain: перехід з VEN на VET офіційно можна вважати відкритим

Posted on Posted in Крипта

VeChain зробили офіційну заяву про те, що сервіс прив’язки вузлів X Node був закритий і тепер готовий до роботи сервіс по свап токенов VET для мобільного гаманця. На офіційній сторінці VeChain в Твіттері, розробники також нагадали, що для того, щоб обміняти токени ERC20 на VET була створена докладна інструкція, якої пора скористатися.

Керівництво, надане VeChain Foundation для користувачів, складається з детального огляду деталей, які стосуються гаманця VeChainThor і про які користувачі могли і не знати. Там детально показані всі кроки переходу і зображені можливі труднощі.

Особливості перекладу токенов з VEN на VET можуть злегка відрізнятися для тих, хто використовує X Node і немає. Останній забезпечує особливі переваги, відрізняючись від стандартних блокчейн-вузлів. Але спочатку, коли тільки був запланований обмін токенов, розробники просили користувачів перенести свої цифрові активи на безпечну і захищену платформу, щоб в майбутньому перехід для них пройшов менш болісно.

Варто відзначити, що твітти від VeChain зібрав суперечливі відгуки. Хтось порівняв подію з відродженням Фенікса, який піднімається з попелу. А хтось відповів на твітти фразою «Відправляйтеся в Пекло, ви жадібні свині!»