1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд (оценок 2, среднее: 5,00 из 5)
Loading...

Токійська фондова біржа стурбована входом кріптовалютних компаній на ринок

Posted on Posted in Крипта

Токійська фондова біржа (TSE) позитивно сприймає іноземні компанії, що входять на японський ринок. При цьому, відносно компаній ведуть діяльність пов’язану з цифровими активами, ситуація протилежна. Зокрема, йдеться про Noah Ark Technologies – Гонконгську компанію, яка планує вийти на японський ринок і запустити тут торговий майданчик. Крім цього, компанією планується провести ICO.

Noah Ark Technologies виступає в якості акціонерів Beat Holdings. Крім цього, Noah Ark Technologies також пропонувала, щоб компанією здійснювався випуск нових акцій. На сьогоднішній день, Beat Holdings має ринкову капіталізацію в розмірі 7,3 млрд. Японських ієн, що еквівалентно 66 млн. Доларів США.

Гонконгська компанія планує запустити кріптовалютную біржу в Японії, США, Китаї та деяких європейських державах. Крім цього, в рамках ICO планується зібрати близько 1 млрд. Доларів.

Повідомляється, що Токійська фондова біржа, не маючи можливості зупинити покупку, відчуває певні труднощі. Представник TSE розповів, що основне занепокоєння полягає в тому, що кріптовалютние компанії мають недоліки, які полягають у захисті інвесторів. Також повідомляється, що Noah Ark Technologies не був схвалений в якості оператора кріптовалютних обмінів в Японії.

У свою чергу, генеральний директор Beat Holdings Ліан Інь Хань зазначив, що акціонери його компанії чинять опір поглинанню Noah Ark Technologies. Також він зазначив, що швидше за все, компанією Noah Ark буде проведено ICO в Сінгапурі або Гонконгу – на ринках, де Beat вже присутня.

Відзначимо, що Noah Ark Technologies, на сьогоднішній день виступає в якості одного з найбільших акціонерів Beat Holdings. Компанії належить 15% акцій.