1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд (оценок 1, среднее: 5,00 из 5)
Loading...

Поліція Великобританії заявила про кріптовалютном шахрайстві в розмірі $ 2.5 млн

Posted on Posted in Крипта

У Великобританії кріптовалютние афери спричинили втрату в розмірі понад $ 2.5 млн. Про це заявила британська поліція, яка також попередила громадськість про різні шахрайські схеми, пов’язаних з кріптовалютнимі активами і їх розкраданням. Вже за підсумками цього року можна судити про значний збиток, що становить приблизно 2 млн. Фунтів (що по аналогії дорівнює $ 2.55 млн).

Поліція оприлюднила звіт з описом статистичних даних, які були підготовлені і надані Національним центром звітності по боротьбі з шахрайством і кіберзлочинністю. У ньому говориться, що середній збиток на людину, згідно із заявами жертв в червні і липні цього року, склав приблизно 10 тис. Фунтів або $ 12.7 тис. П. Сміт, що є директором центру, прокоментувала ситуацію наступним чином:

«Це важливо для будь-якого, хто інвестує або планує інвестувати в криптовалюта, щоб компанія, в яку вони хочуть інвестувати, ретельно досліджувалася. Статистичні дані показують, що опортуністичні шахраї використовують кріптовалютний ринок, пропонуючи інвестиції в криптовалюта і використовуючи всі можливі хитрощі, щоб обдурити нічого не підозрюють жертв ».

Шахраї часто користуються бажанням потенційних жертв «швидко розбагатіти» на нових інвестиційних схемах, легкому Майнінг або торгівлі. Коли людина користується для цих цілей підставними шахрайськими сайтами, він передає свої персональні дані в руки шахраїв. Тому поліція Великобританії закликає більш пильно ставитися до вибору способу для інвестування. Для поліпшення боротьби з подібним видом злочинності в Лондоні був розроблений спеціальний одноденний курс «Cryptocurrencies for Investigators», який покликаний допомогти офіцерам поліції розпізнавати кріптовалютние виверти шахраїв і використовувати отримані знання про сферу кріптоіндустріі в своїх розслідуваннях.