1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд (оценок 1, среднее: 5,00 из 5)
Loading...

Гонконгський офіс кріптовалютной біржі KuCoin, якого немає

Posted on Posted in Крипта

Нещодавно стало відомо про історію Джексона Вонга з Гонконгу, який скептично ставився до діяльності кріптовалютной біржі KuCoin. Раніше він неодноразово заявляв про те, що офіс компанії в Гонконзі фактично відсутня. Щоб довести це, він вирішив відвідати адреса, за якою зареєстровано гонконгівське підрозділ торгового майданчика. При цьому, приїхавши туди, то побачив лише незначні ознаки того, що тут може вестися діяльність кріптовалютной біржі.

Побоювання Вонга були засновані на тому, що він ніколи не бачив висвітлення діяльності кріптобіржі в ЗМІ. І це незважаючи на те, що представники KuCoin заявляли про відкриття підрозділу в Гонконзі. Він також висловив стурбованість у зв’язку з тим, що KuCoin не отримувала ліцензію на торгівлю криптовалюта в Гонконзі. В результаті, Джексон Вонг вирішив відвідати офіс, щоб з’ясувати, наскільки його підозри є правдивими.

Зроблене «розслідування» було супроводжено фотознімками. Приїхавши до будівлі, де імовірно розташований офіс, він зробив фотографію зі списком всіх компаній, які тут знаходяться. Будь-яке згадування, про офіс KuCoin – відсутнє. Піднявшись на двадцятий поверх будівлі, він побачив табличку з написом «Smart Team International Business Ltd.». До слова, цей напис дуже нагадує секретну компанію KuCoin, раніше іменувалася як «Smart Team Secretarial Ltd.». На завершення «розслідування» Вонг зробив висновок, що названа компанія дійсно перебуває на двадцятому поверсі будівлі. При цьому знайти співробітників Smart Team International Business Ltd. не вдалося, так як компанія переїхала з цієї адреси кілька років тому.

На завершення опублікованого поста говориться наступне:

«У зв’язку з тим, що біржа KuCoin веде приховану діяльність, знайти їх за зареєстрованою адресою – неможливо. Подібна ситуація дозволяє зробити висновок, що компанія має проблеми і швидше за все, в найближчому майбутньому припинить свою діяльність, присвоївши грошові кошти клієнтів.»