1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд (оценок 1, среднее: 5,00 из 5)
Loading...

Golden Gate Ventures запускає кріптовалютний фонд в Південно-Східній Азії

Posted on Posted in Крипта

Сінгапурська венчурна компанія Golden Gate Ventures запускає кріптовалютний фонд в Південно-Східній Азії, розмір якого складе 10 млн. Доларів США. Основне призначення фонду – це інвестиції в різні стартапи, в тому числі і кріптовалютние біржі. Очолювати проект буде CEO Golden Gate Ventures – Кенрика Дріонінген. Запуск подібного проекту є як ніколи вигідним, на тлі сприятливої ​​обстановки в кріптовалютном секторі.

З приводу запуску фонду, Кенрика Дріонінген заявив наступне:

«Ми розглядаємо технологію блокчейн в якості основної, порівнянної з мережею Інтернет. В даний час, ситуація на ринку є як ніколи сприятливою для інвестування. »

Відомо, що венчурний фонд також буде інвестувати виключно в високопродуктивні блокчейн-проекти і кріптовалютние активи. Одним з напрямків для інвестицій також стануть стартапи, які розробляють практичні рішення для безпеки зберігання цифрових активів. До кінця року, планується інвестувати до 10 млн. Доларів США.

До запуску фонду, Golden Gate Ventures активно підтримувало роботу Ethemum Blockchain Omise – платформу децентралізованих платежів на базі OMG і маркера шифрування ERC20.