1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд (оценок 2, среднее: 5,00 из 5)
Loading...

FinCEN заявляє, що вони отримують 1500 скарг на місяць, пов’язаних з криптовалюта

Posted on Posted in Крипта

Мережа по боротьбі з фінансовими злочинами (FinCEN) щомісяця отримує понад 1500 звітів від фінансових установ щодо криптовалюта, заявив працівник відомства.

Директор FinCEN Кеннет Бланко, виступаючи на технологічній конференції Block (Legal) Tech в Чикаго, обговорив роль, яку його агентство приймає в регулюванні криптовалюта. Він зазначив, що, хоча криптовалюта в деяких випадках можуть принести користь, вони також створюють можливості для зловмисників на кшталт фінансових злочинців, терористів і держав, які не визнають міжнародних норм.

Бланко підкреслив важливість повідомлення про підозрілі фінансові операції, що фінансові установи повинні передавати, виявивши можливий інцидент відмивання грошей або шахрайства. За його словами, FinCEN отримує щомісяця понад 1 500 таких повідомлень, що стосуються діяльності, пов’язаної з крипто-транзакціями.

За його словами, ці звіти надходять як з традиційних фінансових установ, так і з кріптобірж.

Він пояснив:

«Їх надсилають як банки, так і біржі віртуальних валют, даючи важливі зачіпки для правоохоронних органів. Ці повідомлення містять у собі інформацію про бенефіціарним володінні, інформацію про яку іншу діяльність, пов’язану з біржами, про яку ми раніше не знали, підвідомчу інформацію та інформацію про інших фінансових установах, з якими ми можемо зв’язатися для отримання нових зачіпок », – сказав він.
Бланко також більш детально обговорив роль FinCEN в кріптопространстве, пояснивши, що регулятор довгий час працював в області криптовалюта з акцентом на біржі, адміністратори та інших, залучених в грошові перекази, пов’язані з криптовалюта.

Він пояснив юридичну позицію FinCEN в цій області тим, що криптовалюта діють як заміна фіатних валют, що підпадає під норму, введену FinCEN в 2011 році і зачіпає фінансові компанії, які пропонують послуги з переказу грошей.

Крім того, Бланко зазначив, що агентство тісно співпрацює з іншими регулюючими органами, включаючи Комісію з цінних паперів і бірж США (SEC) і Комісії з торгівлі товарними ф’ючерсами США (CFTC) на тему «Розробка політики та нормативні підходи», пов’язані з криптовалюта.

Бланко також торкнувся теми первинних розміщень монет (ICO), зазначивши, що ця «швидкозростаюча область останнім часом привернула чимало уваги громадськості». Він додав, що його відомство звертає особливу увагу на шахрайство в цій сфері.

Він продовжив:

«Хоча ICO розрізняються і в залежності від структури можуть підпадати під юрисдикції різних відомств, є один факт, який зачіпає всіх: FinCEN разом з партнерами в особі SEC і CFTC очікує, що компанії, пов’язані з ICO, будуть дотримуватися вимог по боротьбі з відмиванням грошей і фінансуванням тероризму. Ми як і раніше зобов’язані вживати відповідних заходів, коли ці вимоги не варті в пріоритеті, а фінансова система США наражається на ризик », – додав він.