1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд (оценок 2, среднее: 5,00 из 5)
Loading...

Facebook не планує використовувати технологію Stellar

Posted on Posted in Крипта

Представники соціальної мережі Facebook прокоментували чутки про співпрацю компанії з кріптовалютним проектом Stellar. У заяві, зробленій представниками найвідомішою соціальної мережі, йдеться:

«Ми не планує брати участь в будь-яких обговореннях, які стосуються Stellar і не плануємо використовувати рішення, реалізованих на базі пропонованої ними технології.»

Вперше, інформація про можливу співпрацю Facebook і Stellar з’явилася у виданні Business Insider. В опублікованій новини говорилося про те, що представники соціальної мережі ведуть активне обговорення про можливе створення власної мережі на базі блокчейна Stellar. На тлі даної публікації, курс криптовалюта Stellar виріс на 10%.

Незважаючи на те, що представники Facebook спростували цю новину, компанія все ж зацікавлена ​​в кріптовалютних проектах. Зокрема, її фахівцями ведеться активне вивчення технології блокчейн. Так, минулого місяця, глава підрозділу інженерних питань Facebook Еван Ченг, був переведений на нову посаду – голови підрозділу блокчейн-інженерії. Відзначимо, що до цього, Еван Ченг був радником в декількох блокчейн-проектах, в тому числі Zilliqa і ChainLink.