1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд (оценок 1, среднее: 5,00 из 5)
Loading...

Ethereum Classic [ETC] – другий за популярністю в Grayscale Investments

Posted on Posted in Крипта

9 серпня на офіційній сторінці Ethereum Classic [ETC] в Твіттері було опубліковано повідомлення, згідно з яким саме ETC займає друге місце за популярністю серед інвесторів Grayscale Investments. Про це свідчить той факт, що дана криптовалюта змогла залучити більше $ 90 млн.

Сама інвестиційна компанія Grayscale Investments, яка в даний момент пропонує кілька кріптовалютних інвестиційних фондів, також поділилася статистикою в своєму офіційному Твіттері. Лідируюча позиція залишається за біткоіни, але другу позицію з впевненим відривом від інших придбав саме ETC.

Grayscale відзначають, що Ethereum Classic – це кріптовалютний актив, який відрізняється гнучкістю і застосуємо в Internet of Things [IoT]. Капіталізація Ethereum Classic значно зростає і провокує інші альткоіни не відставати, так Tron [TRX] і Monero [XMR] змогли впевнено переміститися з 13 позиції в рейтингу до 11, хоч і на певний період, після якого згадані альткоіни повернулися на свої колишні позиції. Галас навколо ETC і захоплення його капіталізації багато в чому пов’язують з рішенням про Coinbase про лістинг монети, адже вже був завершений заключний етап тестування ETC, після чого і слід додавання на Coinbase Pro. На даний момент капіталізація даної криптовалюта коливається в районі $ 1.55 млрд, хоча минулого тижня досягала $ 2 млрд.

Нагадаємо, що, якщо в липні у інвестиційної фірми було близько $ 1.4 млрд цифрових активів, то на сьогоднішній день ця цифра зросла до $ 1.5 млрд